İNDİRİM VAKTİ!   |   TÜM ÜRÜNLERDE   |     |   KUPON KODU: KASA5

Yale Çelik Kasa Değerlerinizi Korur

Yale çelik kasa değerlerinizi hırsızlık girişimlerine karşı korumanız için tasarlanmıştır. Yale para kasası ülkemizde son zamanlarda en popüler çelik kasa markası arasına girmeyi başarmıştır. Yale çelik kasa fiyatları modeller ve seriye göre değişiklik gösterebilmektedir. Yangın sertifikalı yale kasa fiyatları 2099,00TL'den başlarken Otel tipi kasalar ise 500,00TL'den başlamaktadır. Hırsızlık girişimlerine karşı tasarlanan Yale ysem serisi kasalar kapaktan veya yan duvardan gelecek olan hırsızlık girişimlerine ekstra direnç göstermektedir.

 

Yale değerlerinizi sadece hırsızlık girişimlerine karşı korumakla kalmayıp yangın tehlikesine karşı ise Yale Yfm yangın sertifikasına sahip kasa modellerine sahiptir. Yangın esnasında kasa içerisinde bulunan değerli evraklarınız, datalarınız ve birikimleriniz 1 saat boyunca 1000° ısıya karşı dayanıklılık sağlamaktadır.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Çerez Kullanımı

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.