İNDİRİM VAKTİ!   |   TÜM ÜRÜNLERDE   |     |   KUPON KODU: KASA5

Valberg Çelik Kasa

Valberg kasa değerli eşyalarınızı hırsızlık girişimlerine karşı yüksek güvenle koruma altına almanızı sağlar. Delinme ve kesilmeye karşı dayanım gösteren Valberg kasalar güvenlik sertifikasına sahiptirler. Ecb-s kurumu tarafından denetlenerek güvenlik sertifikasına sahip kasalar delinme, kesilme, patlatılma, yüksekten atılma gibi girişimlere karşı dayanım gösterir. Sadece hırsızlık girişimlerine dayanım göstermeyip, yangın tehlikesine de dayanım göstermektedir. Yangın sertifikalı çelik kasa modellerimiz 30 dakika ve 60 dakika arası 1000 derece ısıya dayanıklı olup sertifika sahibidirler.

 

Avrupa standartlarına uygun tasarlanan ve üretilen valberg kasa, grade 1,2,3,4,5 güvenlik seviyelerine sahiptir. Güvenlik seviyesi arttıkça kasa kapağı ve gövde kalınlığı armaktadır. Kalınlıkların artması ile beraber kasa gövde, kapak içerisinde kullanılan beton dolgu malzemesi artmaktadır. Ayrıca seviye arttıkça kasada kullanılan çelik kalınlığıda artmaktadır.

 

Valberg çelik kasaların kilitleme mekanizmaları üstün kalite olup kilit sistemleri de ayrıca güvenlik testlerinden geçmiş güvenli olduklarını ıspatlamışlardır.

₺9.900,00 KDV Dahil
₺74.340,00 KDV Dahil
Çerez Kullanımı

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.