İNDİRİM VAKTİ!   |   TÜM ÜRÜNLERDE   |     |   KUPON KODU: KASA5

Silah Kasaları Kullanım Amacı

Güvenlik, bir silah için en önemli önceliktir. Silah kasası ile ateşlenebilir silahlarınızı korumak ve kullanıcısı dışında diğer şahıslardan uzak tutmak mümkün. Küçük bir silah kasası tabancalar için güvenli bir alan ayrıca kasa içerisine bir miktar değerli eşyalarınızı da konumlandırmak mümkün olabilir. Öte yandan büyük bir silah kasası içerisine, tüfek, av tüfeği gizi uzun namlu silahlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

 

Geleneksel silah kasalarında elektronik şifreleme bulunmaktadır. Üst bir güvenlik olsun istiyorsanız hem elektronik şifreli hem de anahtarlı kilitleme mekanizmasına sahip silah kasası tercih etmelisiniz.

Yangına Dayanıklı Silah Kasaları

Yangına dayanıklı silah kasaları herhangi yangın tehlikesi esnasında kasa içerisinde bulunan ateşlenebilen silahınızı ve mermilerini sıcaktan korur ve maddi, manevi hasar almanızın önüne geçer. Silahtan yanı sıra sizin için değerli olan kağıt, değerli eşyalarınızı da yangın tehlikesine karşı koruyabilirsiniz.

 

Ev veya ofis ortamlarında dikkat edilmesi gereken yangın dayanım derecesi 30 dakika 1000° sertifikalı bir kasa tercih etmek yeterli olacaktır. Fakat fabrika gibi alanlarda 60 dakika veya 120 dakika 1000° ısıya dayanabilen kasa tercih etmek uygun olacaktır.

Çerez Kullanımı

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.