İNDİRİM VAKTİ!   |   TÜM ÜRÜNLERDE   |     |   KUPON KODU: KASA5

Huntertec para sayma makinesi modelleri, geniş ürün yelpazesi ile sahte para kontrolü sağlar ve işletmenizde para sayma işlemlerinizi basitçe ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Her işletme için farklı özelliklerde makine çözümü sunan huntertec ülkemizde yüksek kalite ve uzun ömür kullanım sağlamak için günden güne ürünlerini geliştirmekte. Para sayma makinelerimiz en ekonomik modelden profesyonel banka tipi para sayma makinesi modellerine kadar her ihtiyaca uygun seçeneklerde üretilmektedir.

 

Para sayma makinesi tavsiye arasında ülkemizde sirkülasyonu fazla olan TL para birimini sayabilen, sahteyi bulabilen bir makine tercih etmek önemlidir. Usd ve euro gibi para birimleri ile ticaret gerçekleştiriyorsak karışık para sayma makinesi tercih etmek en doğru karar olacaktır. Karışık para sayabilen makine tüm para birimlerini karışık bir şekilde makineye koyduğunuzda sayabilir ve sahte ayrımını yapabilir.

 

Banka tipi para sayma makinesi ise iki katlı olup sayım esnasında sahte, yırtık, kesik, üzerinde not bulunan parayı ayırır ve birinci katta ki alanda bekletir bu esnada sayım durmaz devam eder. Sayım bittiği esnada sorunlu parayı birinci gözden alır ve tekrar sayıma devam edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.