İNDİRİM VAKTİ!   |   TÜM ÜRÜNLERDE   |     |   KUPON KODU: KASA5

Kale Çelik Kasa Yüksek Koruma Sağlar

Kale kilit markası olan kale çelik kasa çeşitleri değerlerimizi yüksek güvenli bir şekilde muhafaza etmek için tasarlanmıştır. 50 yıla aşkın bir süredir çelik kasa üretimi yapan kale her zaman yüksek güvenliği öncelik haline getirmiştir. Kale bayileri aracılığıyla 81 ilde satış ve servis hizmeti sunmaktadır. Kale çelik kasa bursa, kale çelik kasa ankara ve istanbul gibi metropol illerde daha yaygın satış ve servis hizmeti sunmaktadır.

 

Kale ev tipi çelik kasa kategorisinde kk300, kk400, kk600 modelleri ile kale kasaları tercih eden müşterilerimizin önüne çıkmaktadır. Değerli eşyalarınız veya birikimlerimiz sürekli güven altında olsun istersiniz kale ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Kale çelik kasa fiyatları piyasa fiyatlarına göre biraz yüksek olsa da güvenlik konusunda diğer markalar ile arasında epey fark bulunmaktadır.

 

Kale ev tipi çelik kasa fiyatları 2000 tl minimum fiyattan başlamaktadır. Bu ürün ağırlığı ve ebatı ne kadar artar ise fiyatta o kadar yukarı seyretmektedir. Para kasası denilince hiç kuşkusuz ülkemizde ilk akla gelen marka kaledir. Fiyatları yüksek bulan tüketicilerin mutlaka uygun fiyata buldukları kasaları kale ürünleri ile karşılaştırmalıdırlar göreceklerdir ki diğer marka ile kale markası arasında epeyce güvenlik farkı bulunmaktadır.

 

Çerez Kullanımı

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.