İNDİRİM VAKTİ!   |   TÜM ÜRÜNLERDE   |     |   KUPON KODU: KASA5

Evrak Kasası Modelleri

Evrak kasaları iş yerlerinde kullanılması gereken en önde gelen temel ihtiyaçlardan biridir. Değerleri evrakları, klasörleri veya çek, senetleri muhafaza edip koruma altına almak bir ticari işletme için vazgeçilmezdir. Bu esnada karşımıza evrak dolapları çıkıyor. Evrak dolapları hırsızlık girişimlerine karşı ve yangın tehlikesine karşı dayanıklı olabilmektedir.

 

İhtiyacınız hırsızlık girişimlerine karşı evraklarınızı koruma altına almak ise güvenlik sertifikalı evrak kasası tercih etmelisiniz. Güvenlik açığınız yok ve bulunduğunuz ortamın güvenli olduğunu düşünüyor ihtiyacınızın tamamen yangın tehlikesi olduğunu düşünüyorsanız yangın sertifikalı evrak kasalarını tercih etmeniz uygundur. Yangına dayanıklı evrak kasası çeşitleri 60 dakika ila 120 dakika boyunca 1000 derece ısıya direnç sağlayabiliyor.

 

Çelik evrak kasası elektronik şifreleme sistemine ve anahtarlı kilitleme seçeceğine sahiptirler. Sadece elektronik şifreli kasalar olduğu gibi hem elektronik hem de anahtar ile kullanabilen ürünlerde mevcuttur. En güvenli sistem ise anahtar + elektronik şifreleme mekanizmasına sahip olan modellerdir.

 

Ofis tipi evrak kasaları 60 cm yüksekliğinden başlayarak 200 cm yüksekliğe ulaşabilmektedir. Yüksek sayıda klasör muhafaza edecekseniz Valberg Fsb 1993 modelini sizlere önermekteyiz.

₺31.500,00 KDV Dahil
₺32.500,00 KDV Dahil
Çerez Kullanımı

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.