İNDİRİM VAKTİ!   |   TÜM ÜRÜNLERDE   |     |   KUPON KODU: KASA5

Ev Tipi Kasa

Ev tipi kasa kullanarak değerlerinizi ve birikimlerinizi hırsız girişimlerine ve doğal afetlere karşı koruma altına alabilirsiniz. Doğru seçimler yaparak değerlerinizi hem hırsıza hem de doğal afetlere karşı koruyabilirsiniz. Yapacağınız yanlış seçimler sonucu değerlerinizi hırsızlık girişimlerinde kaybetmenize neden olabilir. Pek çok ev tipi kasa modeli bulunur. Bunların arasında koruma seviye farkı, elektronik şifre gibi pek çok fark bulunmaktadır.

 

Elektronik şifreli ev tipi çelik kasa modelleri her zaman en yüksek kilit güvenliğini sağlamaktadır. Sadece anahtarlı kilite sahip olan kasalar hırsızlık girişimleri esnasında açılma olasılığı daha yüksektir. Küçük ev tipi kasalar gizli bir alanda kullanılması küçük ebata sahip olmasından dolayı avantajlıdır. Dezavantajı ise küçük boy kasalar beton dolguya sahip olmaması ve ince saca sahip olmasıdır. İnce saca sahip olan kasaların açılabilmesi olasılığı oldukça fazladır.

 

Ev tipi kasa fiyatları değişken olup kullanılan malzemeye göre farklılık gösterebilmektedir. Sadece saç ile üretilen ve elektronik şifreye sahip bir kasanın fiyatı çok ucuz iken, kalın saça sahip, beton dolgu olup ağır bir kasanın fiyatı daha pahalıdır. Ağır ve beton dolgulu bir kasanın hırsızlık girişimi esnasında açılabilmesi zor ve uğraştırıcıdır. Aynı şekilde doğal afetlerde ve yangın esnasında kasanın dayanımı betondan dolayı daha fazladır.

 

Ev tipi çelik kasa fiyatları araştırırken öncelikle ihtiyacınıza uygun kasayı belirlemelisiniz ve belirlediğiniz özelliklere uygun bir kasa bakmalısınız. Yapacağınız yanlış seçimler sonucunda değerlerinizi kaybedebilirsiniz. Eşyalarını güvende tutmak isteyen bir kasa araştırıcısı kesinlikle ağır ve gövde yapısı kalın bir kasa tercih etmelidir.

 

Ev Tipi Çelik Kasa Montaj Yapılmalı

Ev tipi çelik kasanız beton malzemeye sahip değil ve hafif ise mutlaka bulunduğu yere montajı yapılmalıdır. Kasanın montajı betona sahip bir duvara yapılmalı ve epoksi kimyasal malzeme kullanılmalıdır. Hafif olan bir kasayı açmak oldukça basittir fakat hırsızlar bazen vakit kaybetmemek için kasayı alıp götürmeleri mümkündür. Son zamanlarda yapılan araştırmalar sonucu hırsızlık esnasında hafif veya ağır farketmezsizin hırsızlar kasayı yerinde açarak vakit kaybetmek yerine taşımayı tercih etmektedirler.

 

Satın almayı düşündüğünüz kasanın zeminden veya tabanında montaj deliği olup olmadığını kontrol ediniz. Montaj deliği bulunmayan 250 kg altında olan kasaları satın almaktan uzak durunuz.

₺1.534,00 KDV Dahil
₺2.065,00 KDV Dahil
₺5.000,00 KDV Dahil
₺12.000,00 KDV Dahil
₺20.000,00 KDV Dahil
₺37.000,00 KDV Dahil
₺59.000,00 KDV Dahil
₺98.999,99 KDV Dahil
Çerez Kullanımı

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.