Ev Tipi Çelik Kasa

Birikimlerimizi ve değerlerimizi yanı başımızda ev tipi çelik kasa içerisinde güvenle muhafaza etmek mümkün. Çalışmışlığın birikimi, aile mirasları, tapu, özel eşyalar gibi bir çok değerleri hırsızlık girişimlerine karşı güvenle muhafaza etmek için ev tipi kasa ihtiyacımızı fazlasıyla karşılayacaktır. Ev tipi çelik kasa kullanmak varsa çocuklardan, aile bireylerinden silah, patlayıcı gibi tehlikeli maddeleri uzak tutmanın en güvenilir yoludur.

 

Ev Tipi Çelik Kasa Güvenlimi

 

Ev tipi çelik kasa güvenli mi sorusu her ürünün kalitesine göre değişim gösterebilmektedir. Ev tipi çelik kasa satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı noklar vardır. Öncelikle ihtiyacınız olan ev kasası ürün modelini kendi içinizde düşünmelisiniz. Boyut, ağırlık, içierisinde neler muhafaza edeceğiniz, hangi kilitleme mekanizmasını kullanmak istediğiniz ve hırsızlık girişimi, yangın tehlikesi bunlardan hangisine karşı dirençli olmalı? Bu soruları kendinize sormanız oldukça önemli.

 

Boyut ve ağırlık aklınızda oluştuysa sizlere sizlere güvenli ev kasası hakkında bazı önemli bilgiler vermek isteriz. Daireniz güvenli, alarm, kamera var ise her isteyen bölgeye giremiyorsa ve kasa içerisinde çok miktarda para, değerli eşya muhafaza etmeyecekseniz sacdan imal edilmiş kasaları tercih edebilirsiniz. Kale kk lap 190 ve kale kk eko 400 bahsettiğimiz kullanım amacına oldukça uygundur.

 

Yeriniz güvenli fakat yüksek miktarda kasa içerisinde para ve değerli eşya muhafaza edecekseniz, çeliği kalın ve kuvvetli, beton dolgulu ev kasası tercih etmelisiniz. Beton bir çelik kasayı açabilmek oldukça zor ve zaman gerekmektedir. Kale kk 400 ve kale kk 600 modeli ev ortamında yüksek seviye güvenlik sunmaktadır.

Çerez Kullanımı

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.