• Ağustos 31, 2021

  Yale çelik kasa şifre değiştirme nasıl yapılır, şifre değişikliği yapılırken hangi konulara dikkat edilmelidir. Yale çelik kasa şifre değişikliği yapmak istiyorsanız öncelikle sahip olduğunuz kasa modelini kesinlikle bilmeniz gerekmektedir. Yanlış modele ait şifre değişiklik adımlarını uygulamanız durumuna kasanız kilitli kalabilir, servis çağırmak durumunda kalabilirsiniz. Yale çelik kasa modelinizi bilmiyorsanız 0 539 443 48 62 numaralı whatsapp hattımıza kasanızın görselini gönderebilir kasanızın modelini öğrenebilirsiniz. 

  yale çelik kasa şifre değiştirme
 • Haziran 29, 2021

  Kale kasa şifire sıfırlama her kale çelik kasa kullanıcısının ilerleyen zamanlarda sorduğu sorulardan biri olmuştur. Kale çelik kasa şifre mi unuttum nasıl sıfırlayabilirim veya kale kasanın şifresi nasıl değiştirilir gibi sorularınızı bu makalemizde yanıt bulabilirsiniz. Öncelikle kasanızın modelini iyi bilmeniz gerekmektedir. Eğer kale çelik kasanızın modelini bilmiyorsanız iletişim sayfamızda bulunan whatsapp numarasına kasanızın ön yüzünü çekerek göndermeniz durumunda sizlere kasanızın modeli hakkında bilgi vereceğiz.

  kale kasa şifre sııfrlama
 • Haziran 08, 2021

  Günümüzde birikimlerimizi ve değerlerimizi bankada olmasından ziyade yanı başımızda istediğimiz zaman erişebileceğimiz ve güvende tutabileceğimiz bir çelik kasa istememiz oldukça normal. En iyi çelik kasa markası ve modelleri hangileri, nelere dikkat edilmeli ve nelerden uzak durulmalı bu tür konulara değinerek sizleri bilgilendirmek isteriz.

   

  En iyi çelik kasa markaları denilince Türkiye’de şüphesiz akıllara gelen en güvenli çelik kasa markası Kale akıllara geliyor. Peki kale çelik kasa ne kadar güvenli? Güvenli olduğuna dair belgeler veya hırsızlık girişimlerine uğramış ve dayanıklılık göstermiş görseller var mı? 

  en iyi çelik kasa markası, en iyi çelik kasa, en iyi kasa
 • Mayıs 25, 2021


  Güvenli çelik kasa ve çelik kasa fiyatları kasa alımından önce araştırılması gereken en önemli konu başlıklarından birisidir. Kimi zaman yüksek miktarda para veya değerli eşyalarımızı muhafaza ettiğimiz çelik kasa her evde ve işyerinde olması gerektiğini dile getiriyoruz. Kasa içerisinde sadece maddi değerlerimizi korumaktan ziyade manevi değerlerimizi de muhafaza edebiliriz.


  Çelik kasa seçimi yaparken fiyatı ön planda tutmamak gerekir, uygun fiyatlı çelik kasalar ihtiyacınızı tamamen karşılamayabilir. Uygun fiyata satın aldığınız kasa hırsız girişimi karşında dayanıklılık göstermeyebilir veya bir yangın esnasında kasa içerisinde bulunan değerlerinizi ısıya karşı korumayabilir.


  Güveni çelik kasa fiyatları günümüzde 5.000TL ila 50.000TL arasındadır. Fiyatların bu seviyeleri çıkmasının belli başlı nedenleri bulunmaktadır. 5.000TL bandında başlayan çelik kasaların gövdelerinde ve kapaklarında beton dolgu bulunmaktadır.

  çelik kasa fiyatları
 • Mayıs 22, 2021 Çelik Kasa

  Ev tipi çelik kasa güvenlimi değil mi nasıl anlarız? Ev tipi kasa alırken dikkat etmeniz gereken püf noklar nelerdir. Değerlerinizi ve birikimlerinizi muhafaza edeceğiniz çelik kasa seçimi yaparken yapacağınız yanlışlar birikimlerinizi hırsızlık girişimlerine karşı koruma sağlamayacak ve kolaylıkla kötü niyetli kişilerin ellerine geçmiş olacaktır. Çelik kasa seçimi yapmadan önce aşağıda ki sorulara öncelikle kendiniz cevap bulmalısınız.
   

  • Satın alacağınız kasanın öncelikle evinizde veya iş yerinizde konulacağı yeri belirlemek.
  • Belirlediğiniz alana uygun ölçüleri (yükseklik, genişlik, derinlik) belirlemek.
  • Evinizin veya iş yerinizin güvenlik önlemlerini değerlendirmek.
  • İş yeriniz veya evinizin güvenlik değerlendirmesini yaparak satın alacağınız ürünün güvenlik seviyesini belirlemek.
  • Çelik kasanızın içerisine konulacakları belirlemek.

  ev tipi çelik kasa güvenlimi
 • Ocak 25, 2021 Çelik Kasa

  Çelik kasa nereye konulmalı denildiğinde ilk akıllara gelen yer yatak odaları oluyor. Aslında evin her yeri olabilir sonuçta değerlerimizi hırsızlık girişimlerinden korumaya çalışıyoruz. Tabi ulu ortada olmasın özelimizi ve bir çelik kasaya sahip olduğumuzu kimseler bilmesin isteğimiz en doğal hakkımız.

  çelik kasa nereye konulmalı
 • Ocak 25, 2021 Çelik Kasa

  Çelik kasanızı açamıyor, şifresini unuttuysanız veya anahtarını kaybetiyseniz akıllara hemen çelik kasa nasıl açılır sorusu geliyor. Çelik kasalar içerisinde evimizde değerli eşyalarımızı ve birikimlerimizi muhafaza edebiliyoruz. Ticari kullanımlarda ise değerli evraklar, çek, senet, makbuz gibi ticari anlamda değerli olan evraklarımızı muhafaza ediyoruz. Bilmelisiniz ki her çelik kasanın kendine has açılma yöntemi vadır. Kesinlikle kendiniz kasaya zarar vererek veya vurarak, darbe uygulayarak açmamalısınız.

  celik kasa nasil acilir
 • Ocak 09, 2021

  Güvenlik sertifikası çelik kasa ürün kategorisinde Dünyada daha çok bilinmesine rağmen Türkiye’de tüketiciler tarafından henüz ne kadar önemli ve gerekli bir konu olduğu bilinmemektedir. Güvenlik sertifikası bulunan bir çelik kasa ürünün hırsızlığa karşı dirençli olduğundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Sertifikanın Dünya çapında belli bir uygulaması olduğundan emin olabilirsiniz. Avrupa ülkelerinde çelik kasa sigortası yapan firmalarında bulunduğunu belirtmek isteriz ve sigorta yapacak olan firmalar kesinlikle kasanın bir güvenlik sertifikasına sahip olduğuna emin olmak isterler ve sigorta yaptıracak şahıslardan kasanın sertifikalı olduğuna dair güvenlik sertifikasını istemektedirler.

  güvenlik sertifikası
 • Ocak 07, 2021 Ev Tipi Kasa

  Ev tipi kasa ürünleri aslında günümüzde çok önem taşıyor, insanları eski yıllarda değerleri banka kasasında muhafaza etmekten yanayken günümüzde artık tercihler bu şekilde olmuyor. Herkes birikimlerini evinde veya iş yerinde sürekli yanında ve güvenli bir yerde korumak istiyor. Değişen boyutlar, ağırlıklar ve markalar arasında sizlerde değerlerinizi her daim yanı başınızda güvenle muhafaza etmek istersiniz mutlaka. Aşağıda sizler için hazırladığımız ev tipi kasa önerisi adlı başlığı pür dikkat okumanız ve tercihlerinizi bu yönde yapmanızı tavsiye ederiz.

  ev tipi kasa önerisi, çelik kasa önerisi
  Çerez Kullanımı

  Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.