İNDİRİM VAKTİ!   |   TÜM ÜRÜNLERDE   |     |   KUPON KODU: KASA5

Para Kasası Blog

 • Mart 04, 2022

  Ülkemizde çelik kasa sektörüne yön veren kale, kasa alanında en çok bilinen ve en çok tercih edilen markadır. Kale çelik kasa hem bireysel kullanıcılara hem de ticari alanlarda çelik kasa konusunda hizmet sağlıyor. Ayrıca otel gibi ticari alanlarda çelik kasa ihtiyaçlarını karşılıyor.


  Yılların tecrübesi, kurumsallığı, kalite ve hizmet anlayışını benimsemiş Kale, güvenlik konusunda güçlü teknolojisi sayesinde değerli eşyaları, birikimleri hırsızlık girişimlerine karşı koruma altına alınmasına yardımcı oluyor.


  Ev, iş yeri veya tatil bölgesinde değerli eşyaları, birikimleri koruma altına almak her bireyin temel talebidir. Fakat koruma altına almak, doğru ürünü bulabilmek kolay değil. Özellikle kasa konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan bir birey için hiç kolay değildir. Kasa alırken nelere dikkat edilmeli, yüksek güvenlikli kasa nasıl olmalı? Hangi unsurlara dikkat edilmedi? Çelik kasa konusunda hiç bir bilgiye sahip olmayan bir birey için bu konulara cevap bulmak ciddi zorluktur.

  kale çelik kasa
 • Şubat 28, 2022

  çelik kasa
 • Şubat 04, 2022

  Yale markasının güvenlik sertifikalı serisinin en küçük modeli olan ysem 250 eg1 kasası ev tipi kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Ev ortamında kasa içerisinde günü birlik takı, para muhafaza edebilirsiniz.

   

  Kasa kapağı delinmeye ve kesilmeye karşı dirençlidir. Bu direnç sertifika alınarak belgelenmiştir. Kasa kapağında bulunan sac dışında güçlendirilmiş çelikler bulunmaktadır.

   

  Yale ysem 250 eg1 elektronik şifrelidir. Belirleyebileceğiniz elektronik şifre en fazla 8 haneli olmalıdır. Önerimiz 4 veya 6 haneli şifreler kullanmanızdır (daha akılda kalıcı olması sebebiyle) elektronik şifreye ekstra olarak anahtarlı kiliti mevcuttur. Anahtarın asıl amacı şifre unutulursa veya pil biterse anahtar ile kasayı açabilir, yeniden bir şifre oluşturabilirsiniz.

  yale, yale ysem 250
 • Ocak 31, 2022

  Ülkemizde her 1,5 dakikada bir hırsızlık girişimi meydana geldiğiniz biliyor muydunuz? Güvenli, ev tipi kasa sizin ve aileniz için değerli olan her şeyi koruma altına alabileceğini biliyor musunuz?

  Hırsızlık, bir başkasının değerlerini alıkoymak, bulduğu açığı fırsatçılığa çevirmektir. Bu fırsatçılık açık bir pencere, açılması kolay bir çelik kapı sonucunda meydana gelir. Sayılan bu güvenlik açığı sonucu hırsızlık olayları meydana gelmektedir.

  ev tipi kasa, ev tipi çelik kasa
 • Ocak 29, 2022

  Birikimleri veya değerli eşyaları evimizde, şahsımıza ait alanlarda güvende olmasını istiyorsak küçük para kasası en güvenilir koruma yöntemidir. Yılların emeği ile biriktirilmiş veya alınmış kıymetli eşyalar ya da değerli bir evrak, manevi değeri olan eşyamız hırsızlık girişimlerine karşı güvende olsun istiyorsak küçük bir kasa almak oldukça mantıklı.

  küçük para kasası, küçük para kasası fiyatları
 • Ocak 27, 2022

  Çelik kasa günümüzde değerlerimizi birikimlerimizi o veya manevi değeri olan eşyalarımızı muhafaza etmemiz de en iyi etkili güvenlik önlemlerinden biridir. Tabii ki değerli olan tüm eşyalarımızı kötü niyetli insanlara karşı koruma altına almak isteriz. Bunu sağlaya bilmenin yolu en iyi çelik kasa markaları ile çalışmaktır. Birikimlerimizi muhafaza edeceğimiz kasayı özenle araştırarak satın almak en önemli hususlardan biridir.

  en iyi çelik kasa markaları
 • Ocak 21, 2022

  Evde veya ofiste çelik kasa gizleme kısa hırsızın ulaşamayacağı bir alanda kasanızı muhafaza etmek istiyor olabilirsiniz. Fakat tercih edeceğiniz çelik kasanın ebatı görülmeyecek boyutlarda olmayacağı için ne yazik ki saklamak veya gizlemek hiçte kolay olmayacaktır. Çelik kasa gizleme konusunu bir yana bırakmalı, hırsızlığa karşı dirençli bir kasa satın alabilir ve hırsıza zaman kaybettirerek caydırabilirsiniz. Hırsızlığa karşı dirençli ürün önerilerimizi ev tipi kasa önerisi adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

  evde çelik kasa gizleme
 • Ocak 18, 2022

  Kale kk 800, mücevherlerinizi, değerli eşyalarınızı ve birikmiş paranızı güvende tutmanızı sağlar. Günümüzde yaşanan hırsızlık olayları ve kötü niyetlilerin eline geçen yılların birikimlerinin önüne geçmek için tasarlanmış olan kk 800 üstün seviye koruma sağlar.

  kale kk 800
 • Ağustos 31, 2021

  Yale çelik kasa şifre değiştirme nasıl yapılır, şifre değişikliği yapılırken hangi konulara dikkat edilmelidir. Yale çelik kasa şifre değişikliği yapmak istiyorsanız öncelikle sahip olduğunuz kasa modelini kesinlikle bilmeniz gerekmektedir. Yanlış modele ait şifre değişiklik adımlarını uygulamanız durumuna kasanız kilitli kalabilir, servis çağırmak durumunda kalabilirsiniz. Yale çelik kasa modelinizi bilmiyorsanız0 533 075 97 46 numaralı whatsapp hattımıza kasanızın görselini gönderebilir kasanızın modelini öğrenebilirsiniz. 

  yale çelik kasa şifre değiştirme
 • Haziran 29, 2021

  Kale kasa şifire sıfırlama her kale çelik kasa kullanıcısının ilerleyen zamanlarda sorduğu sorulardan biri olmuştur. Kale çelik kasa şifre mi unuttum nasıl sıfırlayabilirim veya kale kasanın şifresi nasıl değiştirilir gibi sorularınızı bu makalemizde yanıt bulabilirsiniz. Öncelikle kasanızın modelini iyi bilmeniz gerekmektedir. Eğer kale çelik kasanızın modelini bilmiyorsanız iletişim sayfamızda bulunan whatsapp numarasına kasanızın ön yüzünü çekerek göndermeniz durumunda sizlere kasanızın modeli hakkında bilgi vereceğiz.

  kale kasa şifre sııfrlama
Çerez Kullanımı

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir.